Pronájem bytu 3+kk v Novém Jičíně na ulici Poděbradova
BYTY - PRONÁJEM NJIBO40808PESA
Nový Jičín20 000 Kč/měsíc
+ energie, + provize RK a kauce
DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Popis nemovitosti
Hledáte zajímavý pronájem a nechcete bydlet v panelovém domě, chcete mít kousek do centra města a k tomu ještě nehledat místo k parkování? Nabízíme vše v jednom a to pronájem nadstandardního rekonstruovaného bytu s dispozicí 3+kk v Novém Jičíně.
Byt se nachází ve III.NP klidného, rovněž rekonstruovaného rodinného domu na ul. Poděbradova. V domě se nacházejí pouze 3 byty. Výměra bytové jednotky, včetně 2 komor, činí cca 78 m2. Byt je vybavený luxusní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči ((indukční varná deska, el. trouba, lednice, mikrovlnka, myčka nádobí). Koupelna je vybavena sprchovým koutem, dvojumyvadlem, k dispozici sušička prádla. Na chodbě dostatek úložných prostor. Vytápění celého bytu je řešeno jako podlahové, zajištěno tepelným čerpadlem, byt je vybaven klimatizací. Ohřev TUV je zajištěn samostatným elektrickým ohřívačem se zásobníkem vody.
Cena měsíčního nájmu je 20.000,- Kč a zahrnuje paušál na vytápění bytu, úklid společných prostor a sdílené internetové připojení. Spotřeba elektřiny a vody bude účtována dle skutečnosti dle stavu podružných měření (záloha 2.000,- Kč).
Byt je nekuřácký. Preferován je dlouhodobý pronájem. Majitel si rovněž vyhrazuje právo vybrat nájemníka dle svých preferencí. Bezproblémové parkování před domem. Doporučujme prohlídku. Volejte pro podrobnější informace.
PENB: G
Podrobné informace
Č.zakázky: | NJIBO40808PESA |
Lokalita: | Nový Jičín-Horní Předměstí |
Město: | Nový Jičín |
Typ objektu: | Byty |
Druh: | 3+kk |
Počet podlaží: | 3 |
Podlaží: | 3 |
Obytná plocha: | 78 m2 |
Užitná plocha: | 78 m2 |


























NEBO NAPIŠTE:
Jsme odborníci na prodej a pronájem nemovitostí, jak soukromých: byty, rodinné domy, rekreační chaty, chalupy, pozemky, pole, lesy, tak i komerčních: restaurace, penzióny, hotely, haly apod..
Jsme doma v těchto lokalitách: Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Štramberk a přilehlé okolí, ale není nám cizí ani: Ostrava, Valašské Meziříčí nebo Frýdek-Místek.